Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

Читайте також: Не українець: ЗМІ назвали ім'я нового очільника українського "Приватбанку"

"На вищих керівних посадах у провідних банках Європейського союзу він проявив себе як вимогливий і прагматичний лідер, зосереджений на вдосконаленні процесів і організації надійної системи внутрішнього контролю. Він також довів свою ефективність в умовах українського банківського ринку періоду кризи 2008 року", – підкреслюють у "Приватбанку".

Крім того підкреслюється, що його останній досвід роботи був пов’язаним з ринком Китаю, де Крумханзл на посаді члена правління з операційних питань Home Credit керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 тисяч працівників.

"Одна з сильних сторін пана Крумханзла – це його чіткий стиль управління, спрямований на досягнення взаєморозуміння на шляху до виконання корпоративних завдань і цілей. Крім того, він має репутацію вартої довіри та надійної людини, відкритої і прямої у спілкуванні, здатної діяти раціонально в будь-якій критичній ситуації", – додають у "Приватбанку".

За словами голови Наглядової ради Енгіна Акчакочі, у процесі оцінки кандидатів на посади, перш за все, бралися до уваги такі їхні критерії як високий професіоналізм, досвід роботи у провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю.

Читайте також: Наглядову раду "Приватбанку" очолив турок

Петр відповідає усім цим основним вимогам, і він вже довів на практиці свою здатність ефективно реорганізувати слабкі сторони банків. Зосередженість на трансформаціях з метою вдосконалення операційної ефективності є його беззаперечною перевагою. Особисто на мене він справив враження натхненної і високомотивованої людини. Крім того, він зосереджуватиметься більше на операційному управлінні банком, ніж на саморекламі. Також Петр вільно володіє англійською і російською мовами, що значною мірою сприятиме ефективній взаємодії з рештою членів посиленої команди "Приватбанку",
– наголосив він.