Про це повідомив директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

"8150 нових робочих місць. Цим неможливо не поділитися. Друзі, німецька компанія Leoni збудує новий завод в Івано-Франківській області. Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашої області", – написав він у своєму Facebook.

Обіцяють, що завод буде збудовано в 2017 році. А за це проект Івано-Франківська область конкорувала із Львівською.

Це вже не перша інвестиція німецької компанії. Leoni працює в Україні ще з 2003 року. Підприємство "Леоні Ваєрінг Сістемс УА ГМБХ" холдингу Leoni AG розташоване в селі Нежухів Львівської області, там створили понад 6000 робочих місць.

Щодо нового заводу, сума інвестиції в 1-й етап – 15 млн євро. Через рік планується набрати 800 працівників. А вже до 2021, згідно з планами, кількість працівників буде становити 8150 осіб. Робота з німецьким холдингом Leoni проводилась ще з 2015 року.

"Це є чудовим прикладом роботи площадки "Єврокарпатська Ініціатива" та сигналом для майбутніх інвесторів, щодо інвестиційної привабливості України та Прикарпаття", – додав Романюк.

Основний напрямок діяльності компанії – виробництво дроту та кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, кабелів і інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar, DAF.