Про це заявив народний депутат від партії "Голос" Роман Лозинський. За його словами, "Північний потік-2" – це не про економіку, адже газопровід є зброєю шантажу Росії.

До теми Адміністрації Байдена буде неприємно, – Фурса про критику угоди щодо "Північного потоку-2"

Німеччині треба висунути жорсткі вимоги

Лозинський зауважив, що і США, і Німеччина у питанні "Північного потоку-2" виходять зі своїх внутрішніх інтересів. На жаль, позиція України не є сильною, тому їй потрібно виграти час.

Як розповів депутат, в Україні розуміють, що "Північний потік-2" буде добудований. Саме тому зараз потрібно висунути якомога жорсткіші вимоги і Німеччині, і тим, хто безпосередньо займається будівництвом газопроводу, щоб переходити до нового етапу переговорів.

На жаль, Німеччина йде за швидкими перемогами та низькими цінами на газ, але робить величезну дестабілізації у регіоні та світі,
– розповів депутат.

За його словами, США справді необхідні близькі стосунки з Німеччиною, однак Україні потрібно боротися з агресією Росії.

Дізнайтеся більше Інтереси Німеччини і США виявилися важливішими, ніж України, – Фурса про "Північний потік-2"

Лозинський підсумував, що Джозеф Байден та Ангела Меркель хочуть діалогу і вважають, що він дасть їм можливість більше впливати на Володимира Путіна та регулювати його агресивні дії, однак це помилка.

Лозинський розповів про "Північний потік-2": дивіться відео

"Північний потік-2": останні новини

  • США і Німеччина досягли згоди у питанні "Північного потоку-2". Країни домовилися, що Україна має отримати гарантії збереження транзиту газу після запуску скандального газопроводу.
  • Конгресвумен Марсі Каптур заявила, що Конгрес США повинен відкинути будь-які угоди, які не захищають трансатлантичну безпеку та суверенітет України.
  • Видання "Politico" оприлюднило інформацію про те, що представники адміністрації Байдена закликали українських колег відмовитися від критики газопроводу. Однак радник Держдепу США Дерек Шолле спростував це.