Про це повідомляє УНІАН із покликанням на слова генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріш. Представник міжнародної організації виступив з лекцією, яка була приурочена до річниці дня народження колишнього президента ПАР Нельсона Мандели.

Інвестиції в акції: Як мільярдери збагатилися на акціях, куплених під час обвалу фондових ринків: останні дані

До яких проблем призводить фінансова нерівність з-поміж людей

Лідер ООН заявив, що сьогодні головним завданням світової спільноти є усунення причин виникнення нерівності. Якщо не ліквідувати цю проблему, вона може зруйнувати світову економіку й призвести до суттєвого розшарування суспільства.

Генсек ООН вважає, що через високий рівень фінансової нерівності світовій економіці загрожує низка проблем, головними з яких є: корупція, фінансові кризи, зростання злочинності. Накопичення цих проблем призведе до погіршення як фізичного, так і психічного здоров’я людей.


Антоніу Гутерріш, генеральний секретар ООН / Фото Flickr

Як заробляти в кризу: У що інвестувати в період пост-карантину: приклади вигідних вкладень

Не тільки матеріальний стан визначає місце людини у світі

Під час свого виступу Гутерріш навів цікаві дані. Так, у період з 1980 по 2016 рік на 1% найбагатших людей світу припадало 27% сукупних доходів населення.

Генсек ООН також наголосив, що якість життя населення залежить і від таких додаткових факторів, як стать, раса, етнос, наявність інвалідності та багатьох інших аспектів.