Про це в ефірі 24 каналу розповів голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. За його словами, протягом 2020 року фактично третина працездатного населення України не отримала жодної копійки.

Цікаво Держава може запитати, звідки гроші, – Гетманцев пояснив, кого торкнеться податкова амністія

Втім, усі розуміють, що насправді більшість з цих людей отримували гроші та витрачали їх, але чомусь обрали для себе життя в тіні.

Чому варто не ухилятися від податків

Як зазначив Гетманцев, перед Україною стоїть завдання створити умови для нормального розвитку економіки, забезпечити гідний рівень життя людей та перестати бути найбіднішою країною Європи. Зважаючи на це, громадянам необхідно не ухилятися від сплати податків.

У нас нема жодного іншого вибору, крім виходу з тіні,
– наголосив він.

До теми Податкова амністія 2021 року: чи доведеться всім сплатити 5% своїх заощаджень

Гетманцев розповів про контроль за витратами населення: дивіться відео

Що цьому передувало

  • Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що в Україні вже почали розробку законопроєкту про непрямі методи визначення доходів. Документ може бути представлений у 2021 році.
  • Вже з 1 вересня в Україні стартує податкова амністія. Вона має допомогти українцям продовж року вийти з тіні добровільно й безкарно.
  • Втім, на думку інвестиційного банкіра Сергія Фурси, законопроєкт щодо податкової амністії може не побороти тіньову економіку. Водночас значного впливу на олігархів він також не матиме.