Як ідеться у документі, оприлюдненому на парламентському сайті, до цього ще необхідно підготувати необхідне законодавство. Зокрема, йдеться про поправки до закону "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", а також про підготовку Нацбанком норм та правил регулювання, що стосуються системних банків.

Окрім цих вимог, умовами виділення Україні другого траншу допомоги від ЄС є оприлюднення до 15 вересня річних планів держзакупівель на 2015 рік, підготовка урядом законопроекту про створення незалежного органу для забезпечення належного виконання антикорупційного законодавства та розширення повноважень Рахункової палати на державні підприємства. До того ж, має бути підготовлено за Міжнародними стандартами фінзвітності щорічний звіт НАК "Нафтогаз України" та її дочірніх компаній за такими сегментами як видобуток, імпорт/постачання та управління мережею і сховищами.

Нагадаємо, ВР ратифікувала Меморандум з ЄС щодо виділення Україні макрофінансової допомоги обсягом 1 млрд. євро. Перший транш допомоги обсягом 100 млн. євро Брюссель вже перерахував. На другу частину коштів очікують вже у червні-липні.