Нумерологи кажуть, це люди унікальні, які мають містичну можливість виходити за рамки звичного. І хоча доля у кожного різна, переконують, їм однозначно пощастило.

“Їм всім пощастило тільки тим, що у них є більше можливостей вийти і зв'язатися безпосередньо з космосом, і отримувати більше інформації високого рівня. І їх дар, їх власні можливості, розвиваються вище, вище, більше, сильніше і мають вплив на інших людей”, - каже нумеролог Тамара Полякова.

Киянин Денис Лемеш народився саме 29 лютого. Він любить вирізнятися з натовпу, має творчу натуру, але із специфічною датою народження це не пов'язує. Вітання з уродинами приймає щорічно - 1 березня, а не раз на чотири роки. Незручностей із цим не відчуває.

Киянка Аня - справжня творча натура. Окрім роботи в аеропорту, встигає бути майстринею вогню у фаєр-шоу, танцює, малює і вірить у власні надздібності. Каже, народитися в справжній останній день зими - щастя.

А от астрологи впевнені, народитися 29-го - це і добре, і погано. Такі люди дійсно особливі, саме тим, що постійно налаштовані на оточуючих, тому про себе часто забувають.

Церква ж 29 лютого особливим днем не визнає. Якоїсь особливості народжених у цей день теж.

“Спроби приурочити дату свого народження до якоїсь обраності або зумовленості - це завжди може бути пов'язано з самоствердженням в марнославстві і гордості, що, звичайно, Церква не вітає. Якщо людина талановита, якщо вона готова старанно працює на тому терені, який собі обрала, то вона чогось доб'ється, але ні в якому разі не завдяки тому, що народилася 29 чи 1, або 32-го”, - вважає священик Владислав Береговий.

Серед відомих осіб, які мають відношення до України, цього дня народилися політик Олександр Мороз та колишній головний тренер футбольної збірної України Йожеф Сабо.