"Коли при владі була Тимошенко - приходили люди від Тимошенко і казали, ми купимо Тростян. Потім приходили від Януковича. Усім готовий був сприяти, аби тільки вкладали гроші у траси. […] Від Януковича справді прийшли люди і купили Тростян за 40 мільйонів гривень. Коли вже тендер відбувся і почалися нотаріальні дії, Янукович оголосив, що в Карпатах буде Олімпіада. Після цього усе повернули у власність держави", - зазначив Михайло Кінаш.

Гора Тростян розташована за два кілометри від смт Славське у Львівській області. Її висота - 1232 метри, на горі є схили для катання на гірських лижах в східному, північному та західному напрямках завдовжки від 1500 м до 2000 м, різної складності.

Через складні траси сюди люблять приїжджати підготовлені лижники.

Крім крісельної дороги, на схилах Тростяна є ще й 8 бугельних витягів - два центральних, північний, чотири західних та дитячий бебі-ліфт поблизу центральних витягів.

До слова, про намір боротися за можливість проведення в Україні зимових Олімпійських ігор 2022 року заявляв екс-міністр інфраструктури Борис Колесніков.