Дніпропетровська облдержадміністрація спростить ведення бізнесу для підприємців з інших областей України, які бажають відкрити свою справу на Дніпропетровщині. Як повідомив заступник голови ОДА Борис Філатов, відповідне розпорядження Ігоря Коломойського набуде чинності до кінця цього тижня.

Філатов підкреслив, що, насамперед, це стосується підприємців із Донецької та Луганської областей.

Для Дніпропетровщини досить вигідно, коли люди з грошима, люди соціально активні та проукраїнськи налаштовані, намагаються вкласти гроші в економіку регіону. Нам все одно скільки у людини грошей – 100 тисяч гривень чи 50 мільйонів гривень. Ми раді всім і хочемо створити максимально лояльні та комфортні умови введення бізнесу, – зазначив Філатов.

Відповідно до розпорядження, Дніпропетровська ОДА надала рекомендації обласному управлінню юстиції скоротити терміни державної реєстрації для юридичних та фізичних осіб. Територіальним органам виконавчої влади рекомендовано спростити дозвільні процедури.

Крім того, проведені переговори з митною та податковою службами області щодо встановлення мораторію терміном на один рік на будь-які перевірки підприємців, які приїжджатимуть з Донецької та Луганської областей.

За словами Філатова, кожен підприємець отримає куратора, який допомагатиме вирішувати адміністративні питання.