Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський, сказавши, що не потрібно сваритися всередині країни, коли ми маємо спільного ворога.

Зверніть увагу З криптовалютою на "ти": як українцю почати інвестувати

Рішення суспільства

Напередодні Гороховський провів опитування у себе в соцмережах, запитавши, чи потрібно закривати рахунки кримчан та мешканців тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини. Дві третини опитаних (близько 2 тисячі) виступили за закриття їхніх рахунків, водночас третина (950 опитаних) засудилf це рішення.

І хоч більшість підтримало рішення щодо закриття рахунків, у Monobank таки вирішили дослухатися до 30%, які залишилися невдоволеними.

Рішення про припинення обслуговування клієнтів, які виїхали до війни, на території тимчасово окупованих Українських Криму, Донецька та Луганська виявилося спірним. Я поважаю думку всіх і не хочу, щоб ми сварилися,
– заявив Гороховський.

Тож рахунки клієнтів, які виїхали до анексованого Криму та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей до 24 лютого, залишаться відкритими.

Нагадаємо, що Monobank закрив рахунки клієнтів у Росії, Білорусі, Північній Кореї, Сирії та Еритреї. Це рішення залишиться незмінним. Гороховський закликав інші банки зробити так само.

Важливо – Війська Росії розпочали битву за Донбас: дивіться відео