Цього тижня міністерка фінансів Оксана Маркарова, голова правління НБУ Яків Смолій та сам міністр розвитку економіки у Вашингтоні зустрічатимуться з представниками МВФ, розповів Милованов.

Цікаво: Жодних компромісів: дві червоні лінії в перемовинах між Україною і МВФ

Британське видання Reuters процитувало слова першої заступниці голови НБУ Катерини Рожкової про те, що перемовини про новий транш призупинено через питання "ПриватБанку". Але це не правда,
– запевнив урядовець.

Ба більше, наголосив він, у питанні "ПриватБанку" немає жодних порушень домовленостей з Міжнародним валютним фондом.

"Тривають суди між державою та колишніми власниками. Держава захищає свою позицію та гроші платників податків. Ніяких рішень чи дій не на користь держави не ухвалено", – пояснив Тимофій Милованов.

Резюмуючи, він попросив формувати власну думку на основі фактів, а також прикріпив пост, якому сама Катерина Рожкова пише про те, що перемовини з МВФ досі тривають.

Що про перемовини з МВФ казала сама Рожкова?

Заступниця голови НБУ Катерина Рожкова раніше вже наголошувала, що невизначеність подальшої долі "Приватбанку" не закрила двері для домовленостей з МВФ про нову програму співпраці. Таким чином діалог з МВФ триває і триватиме далі.

"Валютний фонд лише уважно слідкує за розвитком ситуації з "Приватбанком" і хоче бути впевнений, що не буде ревізії реалізованої реформи банківського сектору", – пояснила Рожкова.

За якою програмою Україна співпрацює з МВФ?Українська влада та МВФ проводять перемовини про можливість надання нового кредитування Україні в розмірі до 5 мільярдів доларів. Нова програма може замінити попередню короткострокову програму кредитування Stand-by, щоб допомогти Україні подолати складний період президентських та парламентських виборів.