Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба відомства.

Читайте також: Від Львова до Будапешта збудують новий автобан

"Питання, яке ми зараз почали опрацьовувати спільно зі Світовим банком, – це будівництво повноцінного автобану між Львовом і Дубно. Бо цей шмат дороги теж не є у найкращому стані. І насправді, звивиста вузька дорога не дає можливості для повноцінного трафіку. Це ті завдання, які ми ставимо перед собою на наступні роки. Я сподіваюся, що ми зможемо завершити проектування наступного року та приступити до роботи вже через рік", – підкреслив він.

Водночас посадовець наголосив, що важливим є відновлення автошляхів, які ведуть на кордон з країнами ЄС – їхній ремонт здійснюватиметься за рахунок польського кредиту.

У всій країні ми ремонтуємо дороги, які не ремонтувалися по 30-40 років. Це ж стосується і мостів. Ми зараз затверджуємо стратегію розвитку українських автошляхів на найближчі 3 роки. Після її погодження Кабінетом Міністрів ми узгодимо її з областями. Щоб у нас не було ситуації, що кожна область будує собі дороги, де хоче. Наша мета – протягом найближчих 2-3 років поєднати всі обласні центри між собою абсолютно якісними шляхами,
– додав Омелян.