Новий уряд повинен мати визначену доктрину і поставити конкретні параметри, про це Коломойський заявив в інтерв’ю "Цензор.нет".

Ще одна заява: Коломойський: Через рік в Україні будуть нові вибори, якщо "слуги народу" почнуть бл*дувати

Український олігарх хоче, аби метою стала кількість українців, які повернулися із заробітків жити і працювати в свою країну.

Поставити завдання треба прикордоннику Дейнеко, він кожен день повинен давати зведення: стільки повернулося, стільки виїхало. Кожен день бери просто сальдо "виїхали і приїхали",
– сказав Коломойський.

За його словами, це дозволить зрозуміти – правильні дії чи ні. Окрім того, як приклад Коломойський навів кризу на Заході 2008-2009 років.

Коломойський вважає, що Донбас – ключ до успіху. Без Донбасу неможливо різко підняти доходи, однак значно знизити витрати можна і без нього.

"Що говорив тоді глава Федеральної резервної системи США Алан Грінспен? Що бувають такі часи, коли гроші треба розкидати з вертольота. Облікова ставка вниз, грошей, скільки хочеш, виробництво треба запустити, виробляти товари та працювати на позитивне сальдо зовнішньої торгівлі", – пояснив він.

Коломойський наголосив, що економічна ситуація в Україні наразі важка і наповнена ризиками.

Ситуація, в яку ми потрапили – важка, ми на дні. Ми не просто досягли дна – ми його пробиваємо. Складність для Зеленського – в ризиках політичної ситуації,
– заявив Коломойський.

Однак, на його думку, "план перемог прорахувати легко, тому що легко вибудувати лінійну модель виходу з кризи".

Зазначимо, 29 серпня під час свого першого засідання Верховна Рада України проголосувала за новий уряд.


Новий Кабінет Міністрів / Інфографіка 24 каналу

Це цікаво: Коломойський пояснив, чим повинен займатися Зеленський усі п'ять років президентства


Чим займається Кабмін / Інфографіка 24 каналу