"Ми дійшли до межі. Що це за країна у 45 мільйонів, яка нічого не виробляє з погляду легкої промисловості? У кожного з нас, які тут сидять, костюми імпортні, сорочки імпортні, краватки імпортні, взуття імпортне. Куди далі їхати? Приїхали вже. Настав час вживати, говоритимемо, радикальних заходів, які дозволять нам піднятися", – сказав Азаров на зустрічі з членами Ради підприємців.

Прем’єр наголосив, що для налагодження ситуації в цій галузі потрібно не лише створювати сприятливі умови для розвитку власного виробництва, а також захищати ринок від неякісного дешевого імпорту.

"Тут комплекс заходів потрібний. Не тільки податкові, кредитові, а й це ще перевірка якості того, що нам завозиться, і серйозні бар'єри на кордоні для неякісних товарів широкого вжитку. Дуже серйозні бар'єри", – заявив він.

До слова, у грудні минулого року Держпідприємство "Укрметртестстандарт" протестував іграшки, одяг, побутову техніку і продукти харчування з торговельних мереж Києва. 70% з перевірених товарів виявилися неякісними і навіть "небезпечними для життя".