Про це заявив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков під час 13-ї щорічної зустрічі YES (Ялтинська європейська стратегія).

"Наша компанія пережила непрості два роки. Складності були пов'язані не тільки з воєнними діями, інфраструктурою і тарифною політикою. По нас вдарила загальносвітова криза перевиробництва сталі. Але, тим не менш, ми продовжували інвестувати. Обсяг інвестицій нашої компанії щорічно складав 250-270 млн доларів. Стратегічними проектами для нас залишалися ті, що були пов'язані з підвищенням ефективності виробництва і охороною навколишнього середовища", – заявив керівник "Метінвесту".

Серед проектів топ-менеджер назвав найбільший екологічний проект в історії незалежної України з будівництва аглофабрики на ММК імені Ілліча.

Згідно з планами металургів, інвестиції найближчим часом зростуть.

"Цього року ми вже переходимо до проектів розвитку: нещодавно підписали контракт на поставку машини безперервного лиття заготовок на комбінат Ілліча, продовжуємо будівництво комплексу пиловугільного вдування на "Азовсталі", зупинили на капітальний ремонт конвертер № 2 на комбінаті імені Ілліча, що дозволить вийти на європейські екологічні нормативи. Всі ці проекти обійдуться групі майже в 300 млн доларів", – підсумував гендиректор "Метінвесту".

Нагадаємо, в рамках панельної дискусії на зустрічі YES другий президент України Леонід Кучма поставив "Метінвест" у приклад іншим українським компаніям. Він заявив, що навіть у нинішній непростий час "Метінвест" продовжує інвестувати у свої підприємства, особливо відзначивши вкладення групи саме в маріупольські металургійні комбінати.