Про це йдеться в листі подяки голови Федерації металургів України Сергія Біленького і президента ВП "Укрметалургпром" Олександра Каленкова на ім'я голови Верховної Ради Андрія Парубія, повідомляє uaprom.info.

Металурги подякували Парубію за підтримку законопроекту.

"Ухвалення цього законопроекту означає подальший розвиток не тільки окремого промислового комплексу, а й всієї країни в цілому. Збереження і збільшення робочих місць, забезпечення додаткових валютних надходжень і надходжень до бюджету, підвищення інвестиційної привабливості, зростання конкурентоспроможності на зовнішніх ринках та подальший розвиток і стабілізація внутрішнього ринку – ось неповний перелік позитивних наслідків цього законодавчого акту", – сказано в листі.

Металурги підкреслюють, що до імплементації законопроекту залишився один крок – підписання його президентом України. "Ми, металурги, впевнені, що цей крок буде зроблено, оскільки позиція парламентаріїв з правлячого блоку БПП, які у своїй більшості одностайно підтримали законопроект №6382, свідчить про те, що це рішення відповідає лінії президента і що незабаром законопроект отримає статус закону", – сказано в листі.