Як у фейсбуці повідомив генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков, з понад 4 мільйонів щоденних відвідувачів магазинів мережі АТБ більш ніж 20% – це люди похилого віку.

До теми! У яких містах таксі возить лікарів на роботу безкоштовно

Ми з 24 березня вводимо для них спеціальний, регламентний час. Щодня, в період дії загальнонаціонального карантину, з 9:00 до 10:00 ранку, магазини мережі АТБ чекають на літніх людей для здійснення безпечних покупок. Ми закликаємо всіх наших покупців поставитися з розумінням до такого регламенту і вибрати для себе інший час для відвідування магазинів АТБ,
– додав він.

Марков підкреслив, що саме літні люди перебувають у групі найбільшого ризику після зараження коронавірусом. Про це свідчить невтішна статистика хворих в Китаї, Італії, Німеччини та інших країн.

"Найдорожче, що є у кожного з нас в цьому житті – це наші батьки. Люди, яким ми – зобов'язані не тільки своєю появою на світ, але і всім тим, чим ми по праву можемо пишатися. Поки вони поруч, нам не є страшними жодні напасті. Поставтеся з розумінням і підтримкою до наших батьків!" – підсумував гендиректор корпорації АТБ.

За даними ресурсу "РІА Мелітополь", вранці 24 березня на вході до магазинів АТБ з'явилися оголошення про те, що щодня з 9.00 до 10.00 супермаркети обслуговуватимуть лше пенсіонерів, ветеранів і людей з інвалідністю.

АТБ, пенсіонери, коронавірус, карантин, супермаркети, покупки
Оголошення щодо обслуговування літніх людей, ветеранів і людей із інвалідністю в магазинах АТБ

Радимо ознайомитися! Карантин і робота банків: валютні обмеження та санітарні години

Головне про коронавірус в Україні

  • Станом на ранок 25 березня в Україні підтвердили 84 випадки захворювання на коронавірус, з них 3 – летальні, одна людина одужала.
  • 12 березня Україна ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме до 3 квітня. Щоправда, є імовірність, що його продовжать.
  • У межах карантину Україна закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • Закрили й усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії.
  • З 18 березня повністю припинили міжміське пасажирське залізничне сполучення. Також закрили метро у Києві, Харкові та Дніпрі.
  • З 24 березня українцям заборонили здійснювати будь-які туристичні мандрівки, передусім літаками.
  • 20 березня уряд встановив режим надзвичайної ситуації ще у трьох регіонах, де стрімко поширюється захворюваність на коронавірус Covid-19. Мовиться про Дніпропетровську, Івано-Франківську області та у місті Київ.
  • 23 березня Кабмін встановив режим надзвичайної ситуації у Тернопільській, Черкаській і Донецькій областях. Тут також зафіксували випадки інфікування на коронавірус Covid-19.
  • Також режим надзвичайної ситуації 24 березня буде запроваджено на Львівщині.
  • Загалом режим надзвичайної ситуації запроваджено у 9 областях і Києві. Також мовиться про Київську, Чернівецьку та Харківську області.

карантин в Україні, що заборонено
Які обмеження діють в Україні під час карантину / інфографіка 24 каналу