“Ми повинні рухатися вперед. Два сезони поспіль ми посідали четверту позицію в Кубку конструкторів, і це не достатньо добре. Не має значення, чи реалізуємо ми наші амбіції цього року, чи наступного, але треба постійно рухатися вперед. На цю мить моя мрія, щоб Міхаель переміг знову, а Ніко здобув свою першу перемогу. Це наш мета”, - каже керівник команди "Mercedes" Рос Браун.

Попри те, що як і в конкурентів, ніс W03 абсолютно не нагадує минулорічний, він і на нові боліди решти команд мало чим схожий. Авто мерседеса взагалі має чимало цікавих елементів, ефективність яких стайня вочевидь оцінюватиме вже на тестах, які сьогодні стартували у Барселоні.

“В мене дуже позитивні враження від машини. Думаю, що вона красива. Це новий болід, а це завжди щось особливе. Я знаю, скільки праці було вкладено в неї, знаю її особливості, удосконалення, які ми зробили. Їх дію можна уже відчути і це зіграє важливу роль в боротьбі з нашими суперниками”, - каже пілот команди "Mercedes" Міхаель Шумахер.

Захоплений новим викликом і другий пілот команди Мерседес Ніко Росберг. Німець переконаний що саме за кермом цього боліда зуміє продемонструвати усе на що здатен.

“Це дуже хвилюючий час. Отримати нову машину, сісти в неї. Там стільки нових речей яким треба вчитися і до яких звикати. Це дуже захопливо. Тепер спробуємо побачити де ми знаходимося в порівнянні із конкурентами, і можна розпочинати перегони”, - каже пілот команди "Mercedes" Ніко Росберг.

Шанс сісти за кермо W03 Росберг матиме 23 та 24 лютого. До цього, продовж двох днів із новим болідом знайомитиметься Міхаель Шумахер.