Міністр фінансів зазначив, що поки тривають дискусії з цього приводу. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

Читайте також Наглядова рада "Приватбанку" обрала нового голову правління

"Приватбанк" потенційно – так, ми готові говорити про приватизацію. Але треба розуміти, що обтяження, пов'язані з попередніми власниками, і можливі судові позови не дають можливості знайти серйозного інституційного інвестора у цю установу,
– сказав глава Мінфіну.

Сергій Марченко зауважив, що саме тому розглядаються варіанти можливого розділення. За його словами, вони "поки що дискутуються, немає жодних концептів або напрямків руху".

Міністр додав: "Ми на даному етапі лише оцінюємо можливості, щоб на ринку була сприятлива ситуація, щоб ми знайшли серйозних інвесторів і тільки тоді про це можна буде говорити серйозно".

Україна продає "Приватбанк": коротко

  • Наразі держава володіє 4 банками: "Приватбанком", "Ощадбанком", "Укргазбанком" та "Укрексімбанком". Водночас Україна хоче зменшити свою частку у банківській системі з 55% до 25%.
  • Станом на 2021 рік 20% українського банківського ринку належить "Приватбанку". У Національному банку переконані, що він зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів.

До теми "Приватбанк" хочуть продати: кому, за скільки і що буде з вкладами