Таку думку висловили мандрівники з усього світу, що взяли участь в опитуванні , організованому однією із онлайн туристичних компаній, передає ресурс Euronews.

Читайте також: Україна потрапила до списку найнебезпечніших країн світу для туристів

Так, відповідно до переваг туристів, найкращим летовищем світу є сінгапурський "Чангі". Далі йдуть аеропорти в Цюріху, стамбульський "Ататюрк", копенгагенське та мюнхенське летовище. До другої ж половини десятки найкращих входять аеропорти Дюссельдорфа, Франкфурта, мадридський "Барахас", римський "Ф’юмічіно" та лондонський "Хітроу".

Як підкреслює видання, аеропорт у Цюріху є найкращим у світі за якістю зон очікування, оскільки тут можна почути не лише звуки Альп (дзвіночки на коровах і звук альпійського рогу), а й надається можливість сфотографуватися з віртуальним Роджером Федерером, що є живою легендою тенісу.

Якщо порівнювати з минулорічним списком, то уТоп-10 залишилися лише три аеропорти – Цюріх, Мюнхен і Франкфурт.

Зауважимо, що до десятки найгірших потрапили і ті аеропорти, що розташовуються у містах з найкращими летовищами. Так, до п’ятірки найгірших увійшли лондонський "Лутон", берлінські "Шенефельд" і "Тегель", римський "Чіампіно", а найгіршим визнано аеропорт у марокканській Касабланці імені Мухаммеда V.