Про це Луценко написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи ухвалення Верховною Радою змін до держбюджету, якими збільшено, зокрема, суми для силового блоку.

"ГПУ гордиться тим, що конфісковані нами кошти враховані при голосуванні за держбюджет і 22 мільярди гривень відтепер працюватимуть для оборони та розвитку країни", – мовиться у повідомленні Луценка.

Читайте також: Чому ГПУ взялася за нардепів-корупціонерів лише зараз

"Збільшення зарплат прокурорам на 600 мільйонів ми скоро відпрацюємо наступними конфіскаціями мафіозних активів", – додав генпрокурор.

Так, згідно з повідомленням Луценка, з конфіскованих коштів, які тепер опинилися у державному бюджеті України, Міністерство оборони отримає 4,5 мільярда гривень на закупівлю озброєння та військової техніки, закупівлю та виробництво боєприпасів, будівництво житла військовослужбовцям, розробку новітнього ракетного озброєння, озброєння БМ "Оплот".

У свою чергу Міністерство фінансів отримає 7,8 мільярда гривень на підвищення обороноздатності, Національна гвардія України – 900 мільйонів гривень на закупівлю озброєння та техніки, Національна поліція – 980 мільйонів гривень на матеріально-технічний розвиток, придбання автотранспорту, озброєння сил спецпризначення, Держприкордонслужба – 700 мільйонів гривень на заходи з інженерно технічного облаштування кордону, придбання засобів ідентифікації, закупівлю озброєння та техніки.

Окрім того, передбачається, що Міністерство фінансів отримає 2,5 мільярда гривень на програми соціально-економічного розвитку в областях. "Укравтодор" отримає 1 мільярда гривень на розвиток автомобільних доріг. Міністерство аграрної політики отримає 2,6 мільярда гривень на підтримку фермерів. А Міністерства регіонального розвитку отримає 4 мільярди гривень для на відновлення сільської медицини (амбулаторії, швидкі допомоги тощо).