Кожен переліт приносить мандрівнику певну кількість миль, які він зможе використати у вигляді знижки на наступний квиток. Або ж накопичити їх на безкоштовний переліт. Більше мандруєш – більше заощаджуєш.

Зазвичай, мандрівник може використати накопичені милі на рейси тільки певної авіакомпанії. Це викликає чимало незручностей. Union Standard bank пропонує клієнтам першу в Україні універсальну картку "Усі милі".

Наша карта спільно дозволяє літати будь-якою авіакомпанією світу. Клієнт отримує милі, не залежно від того чи це українська, чи міжнародна авіакомпанія, чи навіть лоукост,
— зазначає головний керуючий директор Union Standard bank Фрідріх Поллак.

Картка "Усі милі" буде корисною і для тих, хто нечасто подорожує. Адже, бонуси нараховуються не тільки за витрати на проїзд чи проживання. Розраховуючись карткою на будь-яких АЗС, в ресторанах, клубах, беручи авто в оренду тощо, клієнт отримує певну суму назад. Як в Україні, так і закордоном.

Накопичення миль відбувається за таким принципом. Купуючи будь-які квитки на сайті Тickets.ua клієнту повертають 5 % від суми, при розрахунках карткою в закладах закордоном – 2%, а в Україні – 1 %.

Читайте також: Клієнти банків прагнуть контролювати свої рахунки з будь-якого куточка світу

До того ж, картка "усі милі" – мультивалютна. Тому навіть користуючись карткою закордоном, її власник не матиме головного болю з підрахунками відсотків, які він може втратити при конвертації.

Підрахувати яку суму клієнт заощадив на наступну подорож – просто. Одна миля дорівнює одній гривні.

Тобто, якщо на карті накопичилося 5 тисяч миль, це означає, що в рамках п'яти тисяч гривень клієнт може вибрати будь-який квиток на сайті і придбати його абсолютно безкоштовно,
— пояснює Поллак.

Накопичені бонуси не "згорають". На картці "Усі милі" не має обмежень за строком давності. Тобто, накопичувати необхідну суму на подорож, клієнт може роками.

Оформити таку картку нескладно. Для цього потрібно зайти на сайт банку або Тickets.ua та замовити її. Протягом наступного дня мобільний банкір доставить її туди, куди вам буде зручно.