Одним з найбільш збиткових залишається підрозділ, що виготовляє телевізори. Компанія, що була провідним виробником у галузі електроніки в 80-90-х роках минулого століття, тепер залишилась позаду своїх головних конкурентів, таких як Samsung Electronics і Apple.

Головними несприятливими факторами для Sony у 2011-му стали повені у Таїланді, погіршення ринкової кон’юнктури та укріплення курсу єни.

“Sony, як і вся Японія, зараз переживає реальні труднощі. Ми змогли відновитись двічі. І я готовий побитись об заклад, що нам вдасться це знову. Звісно, було б добре, якби не було жодних землетрусів, чи повеней. Але я вірю, що нашими власними зусиллями ми зможемо досягнути поставленої мети”, - сказав президент та виконавчий директор Sony Говард Стрінгер.

Sony також значно погіршила прогноз і на весь поточний фінансовий рік, що завершиться 31 березня. За новими оцінками, чистий збиток складе майже $3 млрд.

“Нам доведеться ухвалити чимало непопулярних рішень, але, я думаю, вони необхідні заради майбутнього компанії. Без змін Sony не зможе рухатись вперед. Наші конкуренти не будуть чекати на нас. Ми повинні це розуміти і рішуче все змінити. Такими є мої цілі”, - каже заступник виконавчого директора Sony Кадзуо Хіраі.

В середу, нагадаємо, Sony оголосила про зміну генерального директора компанії. З 1 квітня посаду обійматиме глава підрозділу PlayStation Кадзуо Хіраі.