"Придбання UOV - це логічний крок у реалізації довгострокової стратегії розвитку онлайн-медіа нашою компанією. Найближчим часом, після завершення угоди з придбання частки другого акціонера (UMH Group), "ВЕТЕК-Медіа" отримає повний контроль над UOV", - повідомили на сайті "Медіа Групи Україна".

У повідомленні сказано, що МГУ є системним довгостроковим інвестором в медіа, в тому числі в онлайн-ресурси, які є важливою складовою комплексу її активів.

"При цьому, МГУ і СКМ як будь-який інвестор завжди розглядають будь-які можливості, в тому числі і вихід з окремих бізнесів, якщо пропоновані умови нам вигідні і відповідають нашим оцінкам за параметрами капіталізації та повернення на інвестиції. Водночас, МГУ продовжує інвестувати в розвиток власних онлайн-медіа, які є одним з її стратегічних пріоритетів", - заявив директор "Медіа Група Україна" Федір Огарков.

Суму та інші деталі угоди, згідно з домовленістю сторін, не розголошують.

Читайте також: У компанії Курченка - майже два мільярди боргу за газ

До складу холдингу United Online Ventures входять сайти Bigmir.net, Tochka.net і I.ua, а також інтернет-агентство Mi6 і торговий дім - DigiMedia. Холдинг був створений в 2012 році. Його засновниками стали видавець Борис Ложкін і мільярдери Рінат Ахметов та Петро Порошенко.

З трьох проектів, включених до холдингу, вдалими були тільки Bigmir і I.ua. Перший на час створення United Online Ventures належав Ложкіну і Порошенку. Власниками I.ua були Ложкін, дніпропетровець В'ячеслав Мішалов і кілька співробітників компанії. Третій проект, збитковий сайт Tochka.net, належав Ахметову.

До слова, за даними Gemius, у вересні 2013 року сайт I.ua увійшов до першої двадцятки українських сайтів з аудиторією 2,45 млн відвідувачів. Bigmir в списку найбільших сайтів країни займає 25-е місце (2 млн відвідувачів), Tochka.net - 37-е (1,29 млн).