Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL. За перші півроку 2018-го IT-сектор отримав на 64,9% інвестицій більше, ніж за цей самий період минулого року. Цікаво, що на 61,1% зросли капітальні інвестиції у поштову та кур'єрську галузі.

Так, на третину свої інвестиції на цей рік збільшила "Укрпошта", щоправда, загальна сума становитиме лише 404 млн грн, що в десятки разів менше, ніж інвестиційні програми металургійних гігантів. Найбільше коштів "Укрпошта" витратить на будівництво і купівлю "основних засобів роботи".

Найбільша кондитерська корпорація "Рошен" не публікує інформацію про капітальні інвестиції. Однак відомо, що крім соціальних проектів (гроші на зоопарк і "Рошен плазу"), корпорація також витратить 1,5 млрд грн на будівництво нової бісквітної фабрики у Борисполі.

Група "Метінвест" витратить понад 28 млрд грн здебільшого на модернізацію своїх підприємств. Наприклад, для скорочення викидів на комбінаті ім. Ілліча за $ 220 млн реконструюють аглофабрику, ще $185 млн витратять на ремонти. А на Північному та Інгулецькому гірничо-збагачувальних комбінатах впроваджують технологію, яка дозволить піднімати руду з кар'єру конвеєром без залучення додаткової техніки. На нього також витратять $220 млн.

Раніше OBOZREVATEL писав про те, що колишній посол США в Україні Карлос Паскуаль заявив, що невизначеність політики щодо формування цін і тарифів обмежує приплив інвестицій в енергетику.