Коронавірус призвів до глобального припинення польотів, пише Sky News. Під скороченням будуть робочі місця пілотів і бортпровідників, в той час як інші можуть зіткнутися з неоплачуваними відпустками і скороченнями заробітної плати до 20%.

До речі У Ryanair розповіли, за яких умов не поновлять польоти

Скорочення зарплат зачепить і керівництво авіакомпанії. Наприклад зарплата виконавчого директора Ryanair Майкла О'Лірі скорочена на 50% до кінця року.

Окрім того, можливе закриття "ряду авіаційних баз по всій Європі" до тих пір, поки попит на авіаперельоти не відновиться. У Ryanair заявили, що всі рейси припинилися щонайменше до липня.

У авіакомпанії також нарікають на спотворений ландшафт державної допомоги в Європі.

Ryanair тепер очікує, що відновлення попиту на пасажирів і ціноутворення до рівня 2019 року займе не менше двох років, найраніше – до літа 2022 року,
– додали в компанії.

Квитки за 99 центів та жорсткіші заходи: що зміниться в авіаперельотах після коронавірусу – читайте у матеріалі 24 каналу.

Що відомо про заборону польотів в Україні через коронавірус?У межах карантину Україна закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня. З 24 березня українцям заборонили здійснювати будь-які туристичні мандрівки, передусім літаками.

Подібну практику застосували й інші країни.