Сфера послуг повертається до своїх докарантинних рівнів. Проте нові спалахи COVID-19 змушують ресторани закриватися, що загрожує відновленню, пише Investing.

Цікаво Важкий рік для Трампа: коронавірус та Black Lives Matter понизили рейтинги президента

Як відновлюється сфера послуг

Індекс невиробничої активності

Інститут управління ланцюгом поставок (ISM) заявив у понеділок, що його індекс невиробничої активності підскочив до показника 57,1 у червні, найвищого, починаючи з лютогго. У травні показник становив 45,4. А найнижчий за осатнні 11 років показник був цього квітня – 41,8.

Про що свідчить цей індекс

Якщо індекс перевищує 50, це свідчить про зростання сфери послуг, на яку припадає більше двох третин економічної активності США. Економісти, опитані агентством Reuters, прогнозували, що показник зросте до 48,9 в червні.

COVID-19 не дає економіці "одужати"

Нові спалахи COVID-19 у великих районах країни, включаючи густонаселені Каліфорнію, Флориду та Техас, не дають економіці відновиттися. Кілька штатів повернулися до більш жорстких карантинних заходів, повторно закриваючи ресторани та бари.

Зверніть увагу Золото та срібло ростуть в ціні через падіння долара: що буде далі

Індекс зайнятості у сфері послуг збільшився до рівня 43,1 у червні у порівнянні з 31,8 у травні. У квітні він становив 30 – найменше з 1997 року.