Близько 223 тисяч компаній з цієї галузі вже втратили понад 10 мільярдів євро доходів. Такі дані оприлюднила Німецька асоціація готелів та ресторанів, повідомляє видання Bild am Sonntag.

Актуально Меркель заявила про поступове послаблення карантину в Німеччині

Німецький уряд послаблює карантин. Чимало магазинів площею до 800 квадратних метрів відкриються вже з понеділка за умови дотримання певних вимог.

Однак послаблення не стосуються готелів, ресторанів, барів та інших закладів громадського харчування. Без додаткової допомоги у цих сферах може статися значна хвиля банкрутств.

Тому асоціація закликає до відповідального відкриття готелів, ресторанів і кафе, зниження ПДВ до 7% і створення державного фонду порятунку з прямою допомогою для бізнесу.

Що відомо про послаблення карантину в Німеччині

  • Міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан заявив, що епідемія коронавірусу взята під контроль. З понеділка у Німеччині почнуть послаблювати обмежувальні заходи, запроваджені у зв'язку з епідемією.
  • Уряд рекомендував німцям носити захисні маски під час походів у магазин та у громадському транспорті.
  • Правила соціального дистанціювання задля стримування поширення коронавірусу будуть діяти щонайменше до 3 травня.
  • Школи у країні дозволять відкривати поступово, починаючи з 4 травня. Однак проведення масових заходів буде заборонене до кінця літа.

Зверніть увагу! Станом на 15 квітня у Німеччині коронавірус виявили у понад 140 тисяч людей. Від недуги померли 4 294 особи, одужали – понад 74 тисячі.