Такі депозити зазвичай поступаються довгостроковим ставками. Чим коротший період дії договору, тим менший відсоток пропонують у банку. Наприклад, за даними агентства "Thomson Reuters", за умов вкладу на рік, українцям в середньому нараховують 22% річних,тоді як за три місяці - близько 20%. Аби залишатись в одному ритмі життя з клієнтами, банки почали запускати нові депозитні програми - строки коротші, відсотки вищі.

Union Standard Bank пропонує клієнтам максимум вигоди в короткі строки. У фінустанові запровадили депозитну програму - "7 корисних днів". Вона розрахована лише на місяць. При цьому відсоткові ставки становлять 25% річних. За бажанням депозит можна продовжити. Тоді ставка буде ще більшою.

Унікальність програми полягає у тому, що відсотки за депозитом нараховують не наприкінці місяця, а щотижня. Кожної пятниці на рахунок клієнта надходить певна сума відсотків.

Для клієнтів, які планують відкласти гроші на певну мету, фінустанова пропонує ще один короткострокову депозитну програму - " на мрію". Строк дії її від місяця до року.