"Ми хочемо знати достеменно, чи доходять кошти до людей вчасно та в повному обсязі. Для цього ми розробляємо механізм, який дозволить нам контролювати ці процеси. За деякий час ми його представимо. Це дуже важливо, бо останній приклад з "дитячими" грошима, коли Казначейство кошти перерахувало, а люди на місцях їх не отримали, продемонстрував неефективність наявних підходів", - відзначає Королевська.

Вона порадила усім, хто зіткнувся з проблемами, що належать до компетенції Мінсоцполітики, повідомляти про це до "Урядового контактного центру" та на сторінку Мінсоцполітики у Facebook, - пише Gazeta.ua.

Вона також наголосила, що побудувати ефективну роботу влади без громадського контролю, який також забезпечує зворотний зв'язок, - неможливо. Відтак, вже завтра, 25 січня, відбудеться Народна колегія, в якій візьмуть участь представники громадських організацій та керівництва Міністерства соцполітики. Королевська додала, що Казначейство вже перерахувало в регіони кошти для другого траншу соцвиплат.

"Відповідно до затвердженого порядку, другий транш у розмірі 197 мільйонів гривень вже перераховано в регіони. До 31 числа усі мають отримати свої січневі виплати. Ми проконтролюємо, щоб гроші дійшли до кожної людини. Щодо керівників, які допустять затримку, будуть вжиті відповідні заходи", - наголосила міністр.

До слова, вчора. 23 січня, Глава уряду Микола Азаров доручив очільникові Мінсоцполітики Наталії Королевській взяти під особистий контроль кожен випадок затримки соціальних виплат у регіонах. За словами Азарова, останнім часом до нього у Facebook звертаються громадяни стосовно затримок виплат матерям-одиначкам.