Як повідомив колишній власник банку в коментарі для ТСН, навколо реструктуризації кредитів колишніх акціонерів "ПриватБанку" працівники НБУ "підняли галас лише через свою необізнаність".

"На мій погляд, інформаційний галас, який підняли чиновники Національного банку України щодо реструктуризації кредитів колишніх акціонерів "ПриватБанку", пов'язаний із необізнаністю представників НБУ щодо переговорного процесу, який триває (до якого вони не мають стосунку)", – наголосив Коломойський.

Читайте також: Коломойський та Боголюбов самі просили націоналізувати "ПриватБанк": опубліковано документ

За його словами, мета таких дій з боку НБУ – бажання зняти з себе відповідальність за "непрофесіоналізм". Коломойський наголосив, що переговорний процес розпочався у червні цього року, відбувається у штатному режимі.

"Можу повідомити, що колишні власники "ПриватБанку", згідно з узятими на себе зобов'язаннями, беруть участь у переговорному процесі щодо реструктуризації своїх кредитів з консорціумом компаній, які отримали мандат на представництво інтересів Мінфіну і "ПриватБанку", який був узгоджений з Міжнародним валютним фондом", – додав він.

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Національного банку про націоналізацію "ПриватБанку" на позаплановому засіданні.

Як пояснили в Кабміні, "ПриватБанк" націоналізували на прохання приватних акціонерів установи.