Про це повідомляється на офіційній сторінці Національного банку України (НБУ) в Facebook.

"Срок добровільної реструктуризації кредитів колишніх власників ПАТ "ПриватБанк" закінчився 1 липня 2017 року. Зараз можна стверджувати, що колишні власники не виконали взяті на себе зобов'язання", – йдеться у повідомленнію

Наразі держава та ПАТ "Приватбанк" перейшли до юридичної процедури стягнення та реалізації відповідної юридичної стратегії, конкретні кроки якої наразі не можуть бути розголошені.

Читайте також: Стало відомо скільки кожному українцю обійдеться націоналізація "Приватбанку"

Банківська процедура буде подібною до звичайної процедури стягнення у разі прострочки боргів, тож мова йде більшою мірою про примусове стягнення.

Для забезпечення прозорості процесу Міністерство фінансів опублікувало лист, який 16 грудня 2016 року колишні власники "ПриватБанку" (Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов) направили до Уряду з проханням здійснити придбання державою акцій банку й прийняти позитивне рішення щодо його подальшої капіталізації. Це було зроблено з метою уникнення банкрутства банку.

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Національного банку про націоналізацію "Приватбанку" на позаплановому засіданні.

Як пояснили в Кабміні, Приватбанк націоналізували на прохання приватних акціонерів установи.