Про це заявив віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков. Так у спортивній конфедерації відреагували на інформацію про спекулятивне підвищення вартості оренди готельних номерів в Україні.

"Летіти навіть із самого східного міста України, що прийматиме Євро, до Лондона 3 години 45 хв. Лоукост-квиток коштуватиме 180 євро в обидва боки. Три матчі у відбірковому турнірі - 540 євро. А якщо ви проживете в Україні 12 днів, ви не вкладетеся у цю суму. Отже, за великим рахунком, авіація завдасть цій спекуляції дуже відчутного удару", - каже віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Нагадаємо, за даними ряду ЗМІ, на період проведення чемпіонату Європи з футболу українські готельєри підвищують ціни на свої послуги у 6-30 разів. Як повідомлялося, вільних місць в готелях на період проведення матчів практично не залишилося, а на сайтах окремих готелів відверто пишуть про зростання цін у червні-липні поточного року. Навести лад у тарифній політиці готелів взявся Антимонопольний комітет.