Інтернет-банкінг жваво розвивається у світі. Українські фінустанови також не стоять на місці. Спеціалісти роблять усе можливе, щоб зробити цю послугу максимально зручною для клієнта та безпечною для його гаманця.

З'являється й все більше нових можливостей. Однією з таких став модуль персонального планування, завдяки якому клієнт може категоризувати свої витрати. Наприклад, підрахувати скільки було витрачено на їжу, на проїзд та на інші потреби. При розрахунках карткою, інформація буде автоматично потрапляти до особистого кабінету клієнта у вигляді діаграми. І таким чином можна побачити власні витрати. Особливо актуальна така послуга під час відпустки.

Також фахівці Union standard bank пропонують клієнтам завести віртуальний гаманець. Завдяки якому можна відслідковувати не тільки стан рахунку, а й побачити баланс інших карток. В тому числі й дисконтних та бонусних. Для цього не потрібно підключати низку різних додатків, всю інформацію клієнт побачить в особистому кабінеті.

Така послуга жодним чином не загрожує безпеці рахунків клієнта, запевняють фахівці. Особистий гаманець виступає посередником між клієнтом та іншими провайдерами. Аби дізнатися будь-яку інформацію, клієнт має пройти авторизацію. На думку фахівців, інтернет-банкінг - це майбутнє банківської системи.