"Київенерго" попередило юридичних осіб-боржників про відключення електроенергії у випадку непогашення боргів, які вони накопичили. Станом на 21 лютого загальна заборгованість всіх споживачів та насення за електроенергію склала 836,9 млн гривень, повідомляє прес-служба "Київенерго".

Найбільше заборгували підприємства і організації житлово-комунального господарства та міського транспорту - 499,6 млн гривень.

"Попередження про відключення отримали підприємства та організації, які фінансуються з бюджетів різних рівнів, а також ті установи, які їх фінансують. Зокрема, вже попереджені комунальні підприємства "Київський метрополітен" (оперативний борг на 25 лютого - 8,5 млн гривень), "Київміськсвітло" (оперативний борг на 25 лютого - 13 млн гривень), районні управління освіти, органи місцевої та державної влади", - сказано в повідомленні.

За інформацією "Київенерго", компанія веде постійну роботу з боржниками, що дуже часто закінчується вимушеним відключенням електроенергії.

До слова, чиновники вкотре переконують киян, що столичний транспорт збитковий. Цього разу в міськадміністрації заявили - з бюджету Києва доведеться доплачувати по 1,20 грн за кожного пасажира метро.