Ситуація ускладнюється тим, що наразі неможливо передбачити тривалість і перебіг карантину. Про це мер Києва Віталій Кличко сказав під час свого щоденного брифінгу.

Цікаво У Києві розробляють план пом'якшення карантину: що відомо

Кличко наголосив, що попри скорочення витрат Києва на понад 4 мільярда гривень гроші на розвиток у столиці залишаться. Мер додав, що будівництво важливих об'єктів інфраструктури триває.

Ми вже ухвалили рішення і скоротили витрати нашого міста на 4,1 мільярда гривень. Це боляче, але, на жаль, необхідні кроки. Ми повинні зробити все, аби місто протрималось і скоріше повернулось до нормального, звичайного життя,
– сказав Кличко.

Зазначимо, станом на ранок 15 квітня у Києві зафіксували 612 випадків зараження COVID-19. За показниками місто Київ на першому місці по захворюваності.

Нові обмеження у Києві через коронавірус

  • У святкові дні – з четверга 16 квітня до понеділка 20 квітня – посилять контроль на блокпостах на в'їздах до Києва.
  • Мірятимуть температуру у водіїв та пасажирів транспорту, що прямує в столицю. Це стосується автобусів, вантажно-пасажирського, легкового транспорту, що перевозить трьох людей, включно з водієм.
  • Усі кладовища Києва будуть закриті у поминальні дні, які припадають на перший тиждень після Великодня. Вшанування померлих перенесли на 6 червня.

Як не захворіти на коронавірус
Як не захворіти на коронавірус / Інфографіка 24 Каналу