Дискусію щодо можливого приєднання України до Митного союзу регіонал Анатолій Кінах вважає заполітизованою, повідомляє його прес-служба.

"Митний союз - 40% нашого зовнішнього товарообігу, близько 71 млрд доларів, а це сотні тисяч робочих місць. Тому ми не можемо втратити цей торгівельний простір, який для нашої держави складає надзвичайно великий інтерес", - заявив нардеп в ефірі телеканалу "Рада".

"Минулого року Росія стала членом СОТ, що дає змогу формувати наші двосторонні відносини на основі міжнародних стандартів, без економічного й політичного тиску. Ми повинні бути присутніми всюди, де це нам економічно вигідно", - переконаний Кінах.

Крім того, регіонал сподівається на конструктивний діалог з опозиційними силами у другій сесії парламенту.

"Опозиція – це дуже потужний контролер влади, джерело альтернативних рішень та програм розвитку країни. Ось в якому режимі варто працювати опозиційним силам, а владі у свою чергу потрібно навчитися слухати опонентів, і все позитивно та правильно ними сказане брати до уваги", - підсумував Анатолій Кінах.

До слова, народний депутат від фракції "Батьківщина", секретар комітету Верховної Ради у закордонних справах Леся Оробець вважає, що Україна за роки незалежності не змогла чітко визначити жодного зовнішньополітичного вектора.