Про головні пріоритети "УЗ" він сказав 12 вересня під час круглого столу з учасниками транспортного ринку щодо стратегії розвитку компанії, повідомляє УНІАН

За словами Кравцова, головними цілями розвитку "УЗ" стане підвищення ефективності корпоративного управління, підвищення економічної ефективності компанії і фінансової стабільності, розвиток якісних вантажних перевезень по території України, а також підвищення привабливості компанії для співробітників і партнерів.

Читайте також: "Укрзалізниця" запустить два нових потяги до Європи

"Процес реалізації реформи відбувається з тісною співпрацею з ЄБРР і Кабінетом Міністрів України. Я сподіваюся, що буде відповідне рішення уряду протягом наступних кількох тижнів щодо створення координаційного центру з корпоративної реформи "УЗ", — зауважив Кравцов.

До того ж, згідно стратегії розвитку "Укрзалізниці" до 2021 року планується 5,9 млрд доларів капітальних інвестицій, з яких 4 млрд доларів піде на оновлення рухомого складу.

Нагадаємо, 9 серпня глава прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун подав у відставку. Згодом стало відомо, що "Укрзалізницю" тимчасово очолить перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов.