"Рішення уряду дозволить успішно завершити проект LNG-термінал. Моя "догана" – це ціна, завдяки якій всі українці дізналися, що цей проект є порятунком України в її боротьбі за незалежність. Зараз проект має величезну популярність і підтримку у суспільстві. Я б ще довго не зміг цього домогтися через роз’яснювальну компанію", – запевнив Каськів.

Він наголошує, що в команді, яка безпосередньо відповідає за реалізацію проекту, було проведено внутрішнє розслідування. Згідно із результатами цього дослідження будуть вжиті дисциплінарні і кадрові рішення. Водночас, він висловився доволі оптимістично щодо подальшої долі проекту LNG-терміналу.

"Його реалізація вже пройшла точку неповернення. А Президент зняв інтригу, коли сказав, що проект буде реалізований за будь-яких обставин. Головні події щодо проекту відбудуться за три наступні тижні. Зараз ми обробляємо більше як 12 різних угод щодо реалізації проекту", – додав Каськів.

Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов заявляв, що Уряд прийняв рішення детальніше вивчити ситуацію, яка склалась навколо LNG-терміналу.