Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

"Для того, щоб принципово змінити ситуацію на ринку і щоб Україна почала розвиватися за рахунок залучення зовнішнього ресурсу, а лише так можна реалізувати реформи, кожна країна, яка переживала період активної трансформації не могла їх здійснити без радикального збільшення об'єму прямих інвестицій у власній економіці. Тому ми вважаємо, що протягом наступних трьох років треба залучати не менше 15 мільярдів доларів щорічно в економіку України", - сказав Каськів.

Також голова Держінвестицій заявив, що планується залучити в цьому році прямих іноземних інвестицій на суму в десять мільярдів доларів.

"Ключове завдання нашої роботи в 2012 році - це залучення десяти мільярдів доларів в економіку України. З них два мільярди безпосередньо через механізм єдиного інвестиційного вікна і 3,5 мільярда - через реалізацію національних проектів", - заявив Каськів.

Нагадаємо, за словами Каськіва, обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в 2011 році склав 7,5 мільярда доларів.

Раніше в Європейській Бізнес Асоціації заявляли, що Україна втратила 250 мільйонів євро внаслідок фіскального тиску з боку Податкової служби та корупційних дій державних службовців. Ці кошти просто заморозили через несприятливий бізнес-клімат.