"Підсумковим рішенням урядової комісії, зокрема, Владиславу Каськіву рекомендовано розглянути питання про доцільність подальшого перебування осіб, уповноважених на організацію виконання національного проекту "LNG термінал". У рішенні також зазначається про порушення перед Президентом України питання про оголошення Владиславу Каськіву догани", – відповів Каськів на запит "Української правди".

Окрім цього, КМУ рекомендовано рішенням урядової комісії доручити Мінекономрозвитку розробити та внести на розгляд Уряду проект акту щодо визначення процедури відбору інвесторів, які залучаються до участі в реалізації нацпроектів.

"За результатами розгляду вказаних матеріалів Комісією встановлено: "… Іспанська компанія "Socoin Ingenieria y Construccion Industrial, S.L.U.", яка належить до групи Компанії "Gas Natural Fenosa" на замовлення державного підприємства "Національний проект "Ел Ен Джі Термінал", яке належить до сфери управління Держінвестпроекту, була розробником техніко-економічного обґрунтування національного проекту", – йдеться у звіті.

За словами ж самого Каськіва, рішення урядової комісії дозволить успішно завершити Нацпроект LNG термінал.

І це рішення – ціна, завдяки якій протягом тижня всі українці дізналися, що цей проект є порятунком України у її боротьбі за енергетичну незалежність. Зараз проект має колосальну відомість і підтримку в суспільстві. Я б ще довго не зміг цього добитися через роз’яснювальну кампанію. Зараз я чекаю нової потужної хвилі дискредитації за допомогою замовних повідомлень і провокацій,
– сказав Каськів.

Проте, він відзначив, що реалізація проекту вже пройшла точку неповернення, а Глава держави зняв інтригу, коли сказав, що проект буде реалізований за будь-яких обставин.

"Тому сьогодні вкрай необхідно поставити крапку в цій історії, щоб швидко рухатися далі. Головні події по проекту відбудуться у три наступні тижні. Зараз ми опрацьовуємо понад 12 різних Угод щодо реалізації проекту", – підсумував він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за результатами службового розслідування щодо угоди стосовно LNG-терміналу Урядом було прийнято рішення дати Голові Державного агентства з інвестицій і управління нацроектами Владиславові Каськіву догану за скандал навколо підписання угоди на будівництво LNG-терміналу.