Українські фінустанови йдуть у ногу з часом. Так, спеціалісти Union standard bank презентували своїм клієнтам-мандрівникам унікальну мультивалютну карту "Усі милі". На ній одночасно можна зберігати три валюти — євро, долар та гривню. Тобто при розрахунках такою карткою відсутні банківські комісії та не знімається відсоток за конвертацію.

Курс валют можна побачити на сайті фінустанови. Завдяки картці "Усі милі" можна ще й підзаробити. Адже за кожну покупку нараховуються бонуси, так звані милі.

Бонуси також нараховуються й під час розрахунків карткою в Україні. Відсоток кешбеку залежить від типу покупок. За розрахунки на сайті Tickets.ua на картку повертається 5% у вигляді миль. За покупки закордоном — 2%, в Україні — один. Кожна миля дорівнює одній гривні. Підрахувати скільки потрібно витратити аби заробити на мандрівку можна за допомогою спеціального калькулятора на сайті.

Накопиченими милями, мандрівник може частково або ж повністю оплатити вартість наступної подорожі. А також скористатися послугами лаундж-зони MasterCard. Вони є в багатьох аеропортах світу. Тут мандрівники можуть очікувати свій рейс в абсолютно комфортних умовах. Зазвичай така послуга обходиться не дешево. Так, в аеропорті "Бориспіль" таке задоволення коштує 600 гривень. Власники ж карти "Усі милі" можуть відвідувати її безкоштовно.

Лаундж-зони в інших аеропортах світу, власники карток можуть відвідувати зі знижкою 50%.