"Треба точно сказати людям, коли й що буде відкрито, який чіткий план дій уряду. Пік захворюваності очікують на початку травня. Люди мають розуміти, чи можна буде гуляти в парках, коли працюватимуть перукарні, нотаріуси, адвокати та інший бізнес. Я знаю, що для підтримки форми хочуть тренуватися олімпійці. Усі люди повинні мати чітке бачення, як і коли може пом’якшуватися карантин", – сказав Зеленський, повідомили в Офісі Президента.

Важливо МОЗ пропонує продовжити карантин до 12 травня і послабити: відкриють парки і музеї

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що для початку потрібно пом’якшувати карантинні заходи на некритичних об’єктах інфраструктури, які можуть відіграти роль у стабілізації економіки.

Шмигаль також наголосив, що Україна вчасно запровадила карантин і завдяки цьому наразі вдається уникнути критичної ситуації з кількістю хворих.

На нараді в Зеленського також обговорили подальше забезпечення країни засобами захисту. Координаційна рада з протидії поширенню COVID-19 організувала закупівлі засобів, яких вистачить на наступні 3 тижні. Надалі постачання забезпечуватиме МОЗ, яке вже організовує закупівлі за спрощеною процедурою.

карантин продовжать до 12 травня в Україні що зміниться
Карантин продовжать до 12 травня: які будуть пом'якшення / Інфографіка 24 каналу