Водночас школи, університети, соціальні, культурні, спортивні та релігійні заходи заборонені до 18 квітня, пише арабське видання Asharq al-Awsat.

Зверніть увагу COVID-19: статистика захворюваності й смертності по країнах

Рухані не пояснив, що він мав на увазі під діяльністю з "низьким рівнем ризику", але сказав, що його рішення не суперечить рекомендаціям органів охорони здоров'я залишатися вдома.

Під наглядом міністерства охорони здоров'я всі ці види економічної діяльності з низьким рівнем ризику поновляться з суботи. Дві третини всіх іранських державних службовців будуть працювати поза офісом з суботи, 11 квітня,
– сказав Рухані.

Іран відновлює економічну діяльність: карта

Коронавірус в Ірані: головне

  • Іран найбільше постраждав від коронавірусу з близькосхідних країн. Число загиблих у країні досягло 3 452 осіб із загального числа 55 743 заражених. Щодня кількість інфікованих збільшується щонайменше на 100 осіб.
  • Влада Ірану заявляє, що протестувала на коронавірус 90% населення. Іран сподівається досягти вражаючих результатів боротьби з коронавірусом шляхом тестування.
  • В Ірані також будують спеціальні лікарні для хворих. Влада запровадила карантинні заходи, які діють у більшості країн світу.