Про це, як повідомляє The Economic Times, заявив глава Центрального бюро розслідувань Індії (CBI) Амар Пратап Сінгх.

За його словами, індійські громадяни стали найбільшими вкладниками швейцарських банків. Сінгх поскаржився на труднощі, з якими стикаються слідчі на міжнародному рівні, намагаючись простежити шлях виведених незаконних грошей.

Глава CBI зазначив, що більше половини держав з числа найменш корумпованих (відповідно до Transparency International Index) є офшорними зонами, де зосереджуються капітали тих, хто ухиляється від сплати податків і хабарників.

На початку лютого цього року в ході найбільшого в Індії антикорупційного розгляду суд ухвалив рішення про відкликання 122 ліцензії на надання послуг зв'язку. Як підрахували державні аудитори, в результаті продажу радіочастот за заниженими цінами бюджет країни недорахувався майже 40 мільярдів доларів.

Bank of Singapore підрахував, що у зв'язку зі зростаючим рівнем корупції індійський фондовий ринок скоротився на 15% з 2008 року. Про це повідомляє Bloomberg. На думку аналітиків, хабарництво в чиновницькому середовищі стало основною причиною високої інфляції, зростання вартості кредитів і відтоку інвестицій.