Станом на 7 січня статки Ілона Маска зросли до 188,5 мільярда доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

Важливо Перестаньте витрачати час на неефективні речі: 3 поради від Ілона Маска

Посісти перше місце у рейтингу Маску допомогло подорожчання акцій Tesla. Завдяки цьому він обійшов Джеффа Безоса, який був найбагатшою людиною світу з жовтня 2017 року.

Як змінювалися статки Маска

За останній рік статки Ілона Маска зросли на 150 мільярдів доларів. Це й не дивно, адже акції Tesla за 2020 рік зросли на рекордні 743%. Bloomberg припускає, що це – найстрімкіше збагачення людини в історії.

Що про це каже сам Ілон Маск

Мільярдер відреагував на своє лідерство у твіттері. Щоправда, зробив він це дуже лаконічно, написавши: "Так дивно". І потім додав: "Що ж, повертаємося до роботи".

Сам Маск неодноразово заявляв, що його мало цікавлять матеріальні речі, й окрім акцій Tesla та SpaceX в нього небагато інших активів. 49-річний інженер, який народився в Південній Африці, називає своєю головною мрією і призначенням його активів – прискорити перетворення людства на космічну цивілізацію.

Що відомо про Ілона Маска: цікаві факти

  • Ілон Маск провів дитинство у Південній Африці. Його батько був інженером, а мати – моделлю. Родина не мала великих фінансових статків.
  • Ще у дитинстві Маск багато читав про космос та винаходи. Однак не користувався популярністю серед однолітків, а тому нерідко діставав від них на горіхи.
  • Вражає, але у зовсім юному віці Ілон створив свою першу гру з інопланетянами й потім продав її за 500 доларів.
  • Згодом Ілон Маск переїхав до Канади, де почав працювати прибиральником. Тоді майбутній мільярдер заробляв лише 18 доларів на годину.
  • По-справжньому великі гроші Маск отримав, коли створив електронну платіжну систему.

Найбагатші люди світу  Інфографіка 24 каналу
Найбагатші люди світу / Інфографіка 24 каналу