Як пояснив міністр соціальної політики Андрій Рева, у ефірі Oboz TV, сьогодні для кожного пенсія розраховуються за єдиною формулою.

Читайте також: Як відбуватиметься індексація пенсій: пояснення від Реви

Базовий показник для перерахунку пенсій, який враховується, – це 3764 гривні. Це за 2014, -15 і -16 роки. Хто виходив у 2017-му або 2018-му, у них базовий розмір середньої заробітної плати є вищим, аніж той, з якого ми зараз робимо перерахунок. Водночас їхній базовий показник є більш сучасним, ніж у тих, хто перебуває зараз на пенсії,
– підкреслив посадовець.

За його словами, усі інші громадяни, їхня кількість становить близько 10 мільйонів людей, за останнім перерахунком мали базовий показник у вищезазначені 3764.

"Коли ми їх дотягнемо до заробітної плати тих, хто зараз виходить на пенсію, тоді вже буде індексовано й тих, хто виходить на пенсію зараз", – підсумував він.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на початку січня заявляв, що з 1 березня уряд розпочне масштабний перерахунок пенсій. Крім того, 500 тисяч українських військових пенсіонерів отримають підвищення пенсій більше ніж на 700 гривень.