Про це заявив український бізнесмен Сергій Дядечко, передає Sports.ru.

Читайте також: Гонтарева і тюрма: зустріч наближається?

Гонтарева, за його словами, є "вбивцею української економіки".

"Якщо людина забороняє платити дивіденди з прибутку, зі сплачених податків, виплачувати дивіденди на Захід, забороняє повертати відсотки за кредитами нерезидентам України, повністю зарегульоване все валютне законодавство – це вбивця економіки", – прокоментував дії колишньої очільниці Національного банку України Дядечко.

Людину відірвали, привезли з Космосу, вона вбила все, що могла вбити і поїхала далі відпочивати в Космос. Людина ніколи не займалася бізнесом, промисловим, будь-яким іншим... Вона торгувала цінними паперами, вона знає деякі речі, які виключно пов'язані з портфелями цінних паперів, з інвестиційними сертифікатами, але вона нічого не розуміє в економіці. Будь-яка бізнесова людина усвідомлює, що сьогоднішній курс у 25 гривень до 1 долара – це курс імені Гонтаревої і відкат з нього вже неможливий,
– констатував бізнесмен.

Читайте також: Гонтаревій загрожують нові обвинувачення: в ГПУ розповіли деталі

Нагадаємо, на початку квітня Валерія Гонтарева заявила про свою відставку з посади голови НБУ. Чиновниця додала, що після травневих свят має намір піти у тривалу відпустку.

Згодом стало відомо, що Печерський райсуд Києва зобов’язав генпрокуратуру відновити слідство щодо Гонтаревої за фактом втручання у діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків.