До пріоритетів належать найбільш зруйновані ділянки за основними маршрутами, написав у телеграмі прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Зверніть увагу: Криклій: Через аварії на дорогах Україна втрачає майже 70 мільярдів гривень на рік

Насамперед ремонтуватимуть такі дороги:

  • М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю);
  • Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя;
  • Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв;
  • Н-11 Дніпро-Миколаїв (через Кривий Ріг);
  • Н-03 Житомир-Чернівці.

Крім того, у 2020 році планують відремонтувати дороги: Н-31 Дніпро – Царичанки – Кобеляки – Решетилівка, Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) та збудувати Н-08 Південний обхід Дніпра.

Раніше прем’єр-міністр повідомляв, що масове будівництво та ремонт доріг стартують 1 березня. "Цього року потрібно готуватися до максимально раннього початку сезону", – зазначав Гончарук. Для цього уряд спробує щонайшвидше завершити всі формальні процедури.

Він також звернувся до Антимонопольного комітету з проханням сприяти цьому. "Ми знаємо, що є певні труднощі, що хтось займається дурницями, заперечуючи кожен другий тендер в Антимонопольному комітеті", – додав прем’єр. Та закликав змінити таку модель поведінки. Натомість діяти швидко й чесно.

Гончарук також додав, що до кінця 2020 року в Україні можуть з’явитися 4 тисячі кілометрів якісних доріг. За його словами, мова йде не про ямковий ремонт, а про нове будівництво або ж реконструкцію.

Зверніть увагу! Кабмін затвердив перелік доріг, які будуватимуть та ремонтуватимуть у 2020 році. Загалом на фінансування робіт з будівництва, реконструкції та ремонту доріг витратять понад 30 мільярдів гривень.

Які дороги будуть будуватись і ремонтуватись у 2020 році інфографіка 24 канал
Які дороги будуватимуть та ремонтуватимуть у 2020 році / Інфографіка 24 каналу