Затримали редактора Страна.ua

Ввечері, 22 червня генпрокурор Юрій Луценко заявив про затримання головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужву. Його затримали за вимагання і отримання хабаря у розмірі 10 тисяч доларів.

О 4 годині ранку 23 червня Гужву повезли до Головного управління МВС України в Києві.

При цьмоу нардеп від від Радикальної партії Дмитро Лінько заявив, що редакція видання "Страна.ua" вимагала гроші за нерозміщення компрометуючих матеріалів.

Дружина Тігіпка і АТО

Президент Одеського міжнародного кінофестивалю та дружина екс-посадовця часів Януковича Сергія Тігіпка – Вікторія під час прес-конференції назвала події, які відбуваються на сході України, громадянською війною, щоправда згодом зазначила, що зовсім не це мала на увазі.

Вікторія Тігіпко відповідну заяву зробила, пояснюючи, чому іноземні зірки так неохоче їдуть до України.

"У нас війна, і для них усе це дуже страшно. Агенти досі не хочуть везти, розмови ж не з зірками, ми знаємо, що є українські ознаки у багатьох зірок. Але, на жаль, ми з ними спілкуємося не напряму. Це люди, навколо яких – величезний бар'єр агентів, а для них – проста річ: у нас країна, в якій всередині є громадянська війна, у нас невирішений конфлікт. Тому, на жаль, вони після цього навіть не розмовляють. Тому треба набратися терпіння. І розуміти, що, привозячи 300 іноземців в країну, де громадянська війна, це дуже серйозна перемога всієї команди кінофестивалю", – зазначила Тігіпко.

Згодом у соцмережах президент Одеського МКФ зауважила, що насправді не вона, а закордонні гості розглядають конфлікт на Донбасі як громадянську війну.

"Зарубіжні колеги під час спілкування з нами транслюють безліч понять: війна, збройний конфлікт, громадянські зіткнення, антитерористична операція", – написала дружина скандального політика.

Здобутки в АТО

На Світлодарській дузі знищено передову позицію бойовиків, з якої вони відкривали вогонь по позиціях українських військових.

Як повідомив волонтер Юрій Мисягін, позицію бойовиків ліквідувала "третя сила", яка нещодавно знову з'явилися на Світлодарській дузі. Волонтер відзначив, що позицію ліквідували двома точними вистрілами, які влучили точно в ціль.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Коломойський і "Приватбанк"

Український бізнесмен Ігор Коломойський оскаржує в суді рішення про визнання неплатоспроможним "Приватбанку", а також рішення щодо його націоналізації.

Як заявила заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова, у позовній заяві Коломойський звинуватив державу у рейдерстві.

Вона також розповіла, що закон про систему гарантування, де передбачена націоналізація, містить норму про те, що попередній власник акцій банку не має права вимагати від інвестора (тобто держави) відшкодування збитків, отриманих в результаті придбання новим інвестором акцій банку.

Витівки Савченко

На засідання Верховної Ради нардеп Надія Савченко з'явилась в оригінальній блакитній сорочці, яка спокусливо оголює ліве плече. Зі світлин помітно, що крій сорочки нестандартний і комірець та ґудзики йдуть не спереду, як зазвичай, а на ліве плече, що додає образу жіночності та спокусливості.

Савченко в спокусливій сорочці

Зазначимо, що Савченко в Раді вразила не лише спокусливою сорочкою. Колеги по парламенту зауважили дивну поведінку політика. Зокрема, нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук поділився кількома світлинами, як Савченко то спить, то не спить у сесійній залі.

Водночас нардеп Олег Петренко поділився фото, на якому Савченко агресивно показує комусь середній палець.